Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2014. november

sorozat HG: HCS: - VCS: VG: D
FE Van Persie MFC 1:0 WRT - 01.
FE Mandzukic FCA 1:1 SVO Henry 03.
FE Callejon RGF 1:0 HTV - 03.
BL Tello MR9 II 1:3 AFC 2x Müller,Pandev 03.
BA - WRT 0:1 LEC Vucinic 03.
BA Klaassen,Robben GEF 2:1 MR9 Cuadrado 04.
BA Yarmolenko,Ogbonna FFC 2:2 MFC S.Bender,Van Persie 06.
BA Bulut HTV 1:2 AFC Klose,Drogba 07.
IB 2x Shaqiri FCA II 2:2 AFC Ifi Forrest,Meyer 07.
IB Kokorin BFC B 1:0 MFC II - 08.
BA D.Costa BFC 1:1 FCA Arda Turan 09.
BA - RGF 0:1 SVO Pastore 09.
BA Honda SME 1:2 FFC Yarmolenko,Vidal 10.
IB Morata WRT B 1:0 LEC B - 10.
BA Schweinsteiger,Mandzukic FCA 2:3 GEF Rooney,2x Schöne 11.
IB Origi,Rolán GEF B 2:2 SVO II Benteke,Lamela 12.
BA Navas LEC 1:1 HTV Toulalan 13.
IB Verratti, 2x Son FFC II 3:1 RGF II Vietto 13.
BA Drogba AFC 1:3 BFC 2x Agüero, J.Hernandez 16.
BA Van Persie MFC 1:0 WRT - 16.
BA 3x Aubameyang,Ronaldinho MR9 4:1 RGF Ribas 17.
IB Deulofeu MR9 II 1:2 BFC B Drmic,Muniain 18.
IB Schürrle MFC II 1:0 GEF B - 19.
IB Bentaleb,Berardi LEC B 2:3 FCA II Shaqiri,Salah,Ola John 19.
EL

Rooney,Blind,Schöne,Mitroglou

GEF 4:1 MR9 II Tello 19.
BL - MFC 0:1 WRT Lewandowski 19.
AK Kishna GEF 1:1 BFC Bakkali 19.
EL

Negredo,Alderweireld

MR9 2:1 AFC Ifi Sterling 20.
AK Mastour SVO 1:2 WRT El Haddadi,Selke 20.
BL Alaba BFC 1:0 SVO II - 20.
EL Depay,Seferovic WRT B 2:1 MFC II Schürrle 21.
AK Aguirre,Neves,Eggestien FFC 3:2 AFC Baker,Ebecilio 21.
IB 2x Saúl RGF II 2:1 WRT B Campbell 22.
IB Strootman,Narsingh,Van Aanholt SVO II 3:3 FFC II Son,Milik,Van Ginkel 23.
BL 2x Ronaldo,D.Silva SVO 3:1 BFC B Kokorin 24.
EL Benzema,Navas LEC 2:2 FFC Sturridge,Remy 24.
BL Müller AFC 1:0 GEF B - 25.
AK Brandt,Bernardeschi MFC 2:3 SVO

Grimaldo,Mastour,

J.Sinclair

25.
AK Sacko,Wintzheimer AFC 2:2 GEF Kishna,Ekene 26.
BA Rooney,Robben GEF 2:1 AFC Terry 26.
BA Callejon,Doumbia RGF 2:1 FCA Schweinsteiger 27.
AK El Haddadi WRT 1:0 FFC - 28.
BA - HTV 0:2 MFC Cavani,Mata 28.
BA Lewandowski WRT 1:1 SME Messi 30.

 

jelmagyarázat:
Bajnokság Ifibajnokság Kupa
Ifikupa Ifi világbajnokság Felkészülési
Bajnokok Ligája Európa-liga Konföderációs Kupa
  Akadémia Kupa  

 

AFC Apukov FC
FFC Florena FC
FCA FC Arajeés
GEF Győzelem Éhes FC
HTV HTV-Team FC
LEC Lawless Earth Castle
MFC Miklós FC
WRT Winner Team
SVO SE Vokány
BFC Blaugrana FC
MR9 Monsteer 9 FC
SME Somogymeggyes FC
RGF RoyalGabi FC